ALLPOWERS VOLIX-P300 Draagbaar Energiestation 300W 256Wh LiFeP04 Accu
✅ Op voorraad — bestel vóór 19:00 voor verzending vandaag
Lokale levering, 3-5 dagen levertijd
5 jaar garantie
30 dagen geld-terug-garantie
Specificaties
- 300W AC pure sinus omvormer (600W piek);
- 256Wh capaciteit;
- 300W max. snel opladen;
- LiFePO4-batterij met 3000+ levenscycli tot 70%;
- 5 uitgangen voor gelijktijdig opladen van meerdere apparaten;
- Slimme besturing en monitoring via ALLPOWERS App;
- 110W max. zonne-ingang;
- Eenvoudig mee te nemen / Snel opladen / Veilig en betrouwbaar / Kosten-effectief;
- UPS-ondersteuning;
- EU-stekkers
256Wh
LiFePO4
300W max.
110W max.
12V/24V
300W / 230V, piek 600W
USB-C*1: 5/9/15V 3A, 20V 5A, 100W Max.
USB-A*2: 5V 3A, 9V 2A, 12V 1.5A, 18W Max.
120W max.
JA
Binnen 10ms
4KG
260*210*125mm
VOLIX P300: Uw Ultralichte Draagbare Energiecentrale
De VOLIX P300 is een ultralichte mobiele energiecentrale (powerstation) met 256Wh capaciteit en 300W vermogen. Weegt slechts 3,1 kg, ideaal als camping stroom of camper accu. Geniet van volledige vrijheid en zelfvoorzienende energie, waar u ook gaat.
Meerdere Poorten, Eén Apparaat: Alles Tegelijk Opladen
Onze powerstation met meerdere outputs (AC, USB-A, Type-C, sigarettenaansteker) laadt uw laptop, camera en drone tegelijkertijd op. Met 300W vermogen is dit de perfecte noodstroom voor thuis of op een festival. Einde aan wachten op een gratis stopcontact.
Zonne-energie & Off-Grid: Leef Zelfvoorzienend
Gebruik de kracht van de zon met de VOLIX P300. De ingebouwde MPPT-lader en 110W zonne-input maken efficiënt opladen met een zonnepaneel mogelijk. Uw persoonlijke zonne-energiecentrale voor een zelfvoorzienend leven op vakantie of in de tuin.
UPS Functie in 10ms: Bescherm Uw Kritieke Apparaten
Snel Opladen 300W: Volledig Opgeladen in 50 Minuten
Wacht niet uren! Met het 300W AC-input is onze draagbare energiecentrale in slechts 50 minuten volledig opgeladen. Ideaal voor een snelle boost voordat u de deur uitgaat. Een snel opladen powerstation is uw garantie voor altijd stroom onderweg.
Smart App Monitoring: Volledige Controle over Uw Energie
LiFePO4 Batterij: Meer dan 4000 Cycles en Jaren Betrouwbaarheid
Wat zit er in de doos
Als u alleen de VOLIX-P300-energiecentrale koopt, bevat de verpakking:
1*P300 energiecentrale
1*AC-oplaadkabel
1*P300 handleiding
Als u de P300-energiecentrale en zonnepaneel koopt, bevat de verpakking:
1*P300 energiecentrale
1*AC-oplaadkabel
1*P300 handleiding
1*Zonnepaneel en de bijgeleverde kabel, handleiding voor zonnepaneel
Veelgestelde vragen
Welke apparaten zijn compatibel met de ALLPOWERS VOLIX P300?
Compatibel met apparaten met een nominaal vermogen van minder dan 300W en een piekvermogen van niet meer dan 600W. Gangbare elektrische apparaten zijn toepasbaar, zoals computers, mobiele telefoons, ventilatoren, sapcentrifuges, auto-koelkasten, drones, broodmachines, televisies, etc.
Hoe weet ik de werktijd van mijn apparaat?
AC-uitgang: werktijd = 256Wh * 0.85 / werkvermogen van het apparaat.
DC-uitgang: werktijd = 256Wh * 0.90 / werkvermogen van het apparaat
Ondersteunt de VOLIX P300 UPS-functie?
Welke soort zonnepanelen kunnen worden aangesloten?
R600 MPPT zonne-ingang ontvangt (12~60、、30)V 8A, 110W max. We raden u aan de SP029, SP012 (200 en SP027, SF100 (100W) zonnepanelen te kiezen.